[Чижевський Д. Історія української літератури (від початків до доби реалізму). — Нью-Йорк, 1956. — 511 с.]

Попередня     Головна     НаступнаДмитро ЧИЖЕВСЬКИЙ

ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ВІД ПОЧАТКІВ ДО ДОБИ РЕАЛІЗМУУКРАЇНСЬКА ВІЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК У США
Нью Йорк — 1956Dmytro Čiževsky
HISTORY OF UKRAINIAN LITERATURE FROM ITS ORIGIN TO THE REALISTIC PERIODУкраїнська Вільна Академія Наук у США в програмі видання української книжки — випускає у світ „Історію yкраїнської літератури“.

Автор книги, Дмитро Іванович Чижевський, дійсний член Академії, що тепер працює в Гарвардському Університеті, є відомий знавець історії літератур слов’янських народів, зокрема української.

Д. І. Чижевський має понад 500 друкованих праць українською, англійською, німецькою, чешською, словацькою, російською й іншими мовами в галузі літературознавства, мовознавства і філософії.

В книзі „Історія української літератури“ охоплена доба від початків до періоду реалізму.Див. також:

Наєнко М. Дмитро Чижевський і його «Історія української літератури» (1994)

Наєнко М. Дмитро Чижевський і його «Історія української літератури» (2003)

Наєнко М. Порівняльна славістика в інтерпретації Дмитра Чижевського (2005)
Попередня     Головна     Наступна


Вибрана сторінка

Арістотель:   Призначення держави в людському житті постає в досягненні (за допомогою законів) доброчесного життя, умови й забезпечення людського щастя. Останнє ж можливе лише в умовах громади. Адже тільки в суспільстві люди можуть формуватися, виховуватися як моральні істоти. Арістотель визначає людину як суспільну істоту, яка наділена розумом. Проте необхідне виховання людини можливе лише в справедливій державі, де наявність добрих законів та їх дотримування удосконалюють людину й сприяють розвитку в ній шляхетних задатків.   ( Арістотель )Якщо помітили помилку набору на цiй сторiнцi, видiлiть мишкою ціле слово та натисніть Ctrl+Enter.

Iзборник. Історія України IX-XVIII ст.